אודות

שמי ויויאן ברמן (MA) ואני מעצבת פנים

אני מחברת בין אהבה לאנשים, יצירה ועיצוב.

לאחר שנים רבות של עבודה כסמנכ"לית משאבי אנוש בארגונים, שנים בהם למדתי אנשים מתוך מטרה ליצור מרחב עבודה מניע, מעצים ומתאים עבורם, החלטתי שאני רוצה להמשיך ולהדהד את הצבעים הייחודיים של אנשים דרך החלל בו הם חיים ולהתחבר לאנשים דרך יצירה ולא רק דרך המילים.

יצאתי ללימודי עיצוב פנים במכללת "בניין ודיור" ומאז אני לא מפסיקה ליצור ולעצב – חדרים, בתים, פינות, משרדים וחנויות ללקוחות מחייכים.

הייחודיות שלי

מתרכזת בתפיסה עיצובית כוללת, המתבססת על ידע עדכני ועכשווי בתחומי הפסיכולוגיה הסביבתית ועיצוב הפנים. מצוידת במקוריות, תעוזה בצבע ואהבה ליצירה.

לכל פרויקט שלי יש טביעת אצבע מקורית ואין פרויקט אחד דומה לאחר.

את הדרך אני עושה בתשוקה גדולה, מחוברת בקשרים ענפים עם בעלי מקצוע איכותיים, ניסיון רב בניהול פרויקטים גדולים, ורגישות ערה לצרכי לקוחותיי הן מבחינה תקציבית והן בעמידה בלוח זמנים.

מזמינה אתכם לצאת יחד איתי למסע של יצירה וגילוי למצוא את הצבעים, המרקמים, השילובים והקומפוזיציה שירגשו אתכם בכל פעם מחדש.

חבילות העיצוב שלנו

מתוך הבנת השוק והצרכים המשתנים של כל לקוח/ה, בניתי חבילות שירות, כולן מודולריות וניתנות להתאמה אישית.

  • ייעוץ ועיצוב חללים בודדים – תירצו להתחיל בקטן? הכל אפשרי לפי הצרכים שלכם. ייעוץ ועיצוב חלל בודד או יותר, בליווי מלא או באון ליין. נתחיל בהדמיית תלת-מימד סופר-ראליסטי של החלל שלכם, נמשיך ברשימת רכישות מפורטת. תמיד ניתן לשדרג ולהוסיף פגישת מדידות, ימי רכישה וימי הלבשה.
  • הלבשה מלאה – עיצוב והלבשה של בתים שלמים מתוך ראיה עיצובית ופונקציונאלית מלאה. מסלול זה כולל מפגשי רכישה יחד איתי וימי הלבשה מלאים עד לסיום מוצלח של הפרויקט. במסלול הזה לא שוברים קירות ולא מזיזים כלום, נטו עיצוב והלבשה של הבית / משרד.
  • שיפוץ מלא או חלקי – ליווי מלא משלב הגדרת הצרכים והחלומות, דרך הדמיות תלת מימד סופר-ראליסטיות ותוכניות לביצוע.

אתם תמיד עסוקים, ולא בא לכם לרדוף אחרי אנשי המקצוע? ניתן לקבל ניהול פרויקט מלא שלי – ניהול מלא של ספקים, לוח זמנים ותקציב.

  • בניה חדשה – אם אתם בונים או רכשתם נכס על הנייר, מיד לאחר הרכישה או תחילת הבניה, מומלץ להכניס מעצבת לתמונה. חבילה זו תלווה אתכם למן הבסיס כדי לתכנן נכון את הבית שלכם, לא רק עיצובית גם פונקציונאלית. כך תשביחו את ערך הבית ויוכל ולשמש אתכם לשנים ארוכות באופן מלא ונכון לכם.
  • חברות וחללי עבודה – כמנהלת משאבי אנוש בכירה לשעבר יש לי את ארגז הכלים המלא לעיצוב נכון ופונקציונאלי של חללי עבודה כך שישרתו את מיתוג המעסיק מחד, ובו זמנית ייתנו לעובד את הרגשת השייכות והנוחות לו הוא זקוק ביום יום מאידך.

מצאתם משהו לו אתם זקוקים ולא צויין כאן? דברו איתי