אודות

שמי ויויאן ברמן (MA) ואני מתכננת ומעצבת פנים

אני מחברת בין אהבה לאנשים, יצירה ועיצוב

לאחר שנים רבות של עבודה כסמנכ"לית משאבי אנוש בארגונים, שנים בהם למדתי אנשים מתוך מטרה ליצור מרחב עבודה מניע, מעצים ומתאים עבורם, החלטתי שאני רוצה להמשיך ולהדהד את הצבעים הייחודיים של אנשים, דרך החלל בו הם חיים ועובדים. להתחבר לאנשים דרך יצירה ולא רק דרך המילים.

שילוב בין עולמות התוכן של עיצוב ומשאבי אנוש מאפשרים ללקוחותי לקבל תוצאה מדויקת המייצגת באופן מושלם את נכסיות המותג בשילוב הצרכים של העובדים ומיתוג המעסיק.

לתחום עיצוב הבתים אני מביאה איתי נסיון רב, ידע נרחב ויכולות ניהול – תקציבים ולוח זמנים, באופן שקוף ובשותפות מלאה אתכם הלקוחות.

הייחודיות שלי

מתרכזת בתפיסה עיצובית כוללת, המתבססת על ידע עדכני ועכשווי בתחומי הפסיכולוגיה הסביבתית ועיצוב הפנים. מצוידת במקוריות, תעוזה בצבע ואהבה ליצירה.

לכל פרויקט שלי יש טביעת אצבע מקורית ואין פרויקט אחד דומה לאחר.

את הדרך אני עושה בתשוקה גדולה, מחוברת בקשרים ענפים עם בעלי מקצוע איכותיים, ניסיון רב בניהול פרויקטים גדולים, ורגישות ערה לצרכי לקוחותיי הן מבחינה תקציבית והן בעמידה בלוח זמנים.

מזמינה אתכם לצאת יחד איתי למסע של יצירה וגילוי למצוא את הצבעים, המרקמים, השילובים והקומפוזיציה שירגשו אתכם והבאים בשערכם, בכל פעם מחדש.

חבילות העיצוב שלנו

מתוך הבנת השוק והצרכים המשתנים של כל לקוח/ה, בניתי חבילות שירות, כולן מודולריות וניתנות להתאמה אישית.

  • עיצוב משרדים וחברות הייטק – כסמנכ"ל משאבי אנוש בכירה לשעבר יש לי את ארגז הכלים המלא לעיצוב נכון ופונקציונאלי של חללי עבודה כך שישרתו את מיתוג המעסיק מחד, ובו זמנית ייתנו לעובד את הרגשת השייכות והנוחות לו הוא זקוק.

רוצים להתחיל בקטן /יש לכם משרד קטן ובא לכם עדכון מהיר ומותאם – תציצו בקפסולה לעיצוב משרד.

  • ייעוץ ועיצוב חללים בודדים –  ייעוץ ועיצוב חלל בודד או יותר, בליווי מלא או באון ליין.  עיצוב לייט זו הבחירה עבורכם! תשע שעות ויש לכם תוצאה מדויקת ומעוצבת. איך? תציצו בחבילת עיצוב לייט שלנו.

 

  • הלבשה מלאה – עיצוב והלבשה של בתים שלמים מתוך ראיה עיצובית ופונקציונאלית מלאה. מסלול זה כולל מפגשי רכישה יחד איתי וימי הלבשה מלאים עד לסיום מוצלח של הפרויקט. במסלול הזה לא שוברים קירות ולא מחליפים רצפות, נטו עיצוב והלבשה של הבית / משרד.

 

  • שיפוץ מלא או חלקי – ליווי מלא משלב הגדרת הצרכים והחלומות, דרך הדמיות תלת ממד וסט תוכניות לביצוע.

אתם תמיד עסוקים, ולא בא לכם לרדוף אחרי אנשי המקצוע? ניתן לקבל ניהול פרויקט מלא – ניהול מלא של ספקים, לוח זמנים ותקציב.

 

  • בניה חדשה – אם אתם בונים או רכשתם נכס על הנייר, מיד לאחר הרכישה או תחילת הבניה, מומלץ להכניס מעצבת לתמונה. חבילה זו תלווה אתכם למן הבסיס כדי לתכנן נכון את הבית שלכם, לא רק עיצובית גם פונקציונאלית. 

מצאתם משהו לו אתם זקוקים ולא צויין כאן? דברו איתי

דילוג לתוכן