איך תכינו את ביתכם לקיץ – עיצובית

הקיץ והחום כבר לגמרי כאן.

חמישה טיפים פשוטים שיוסיפו מעט קרירות לחלל שלכם ויעזור לכם לצלוח את התקופה החמה, מתחילים:

  1. הצללה – אם ביתכם מואר ומלא באור שמש טבעי, זכיתם! אבל בתקופת הקיץ כאשר שעות השמש הרבות מכות בחוזקה, מומלץ להתקין הצללה לפתחי הבית כדי שיחסמו את החום וקרינת השמש. הצללה נכונה גם תוריד את ההוצאות על מיזוג האוויר בקיץ. הצללת חלונות יכולה להתבצע באמצעות תריסים מסוגים שונים או וילונות יפים שימנעו מהשמש לסנוור ועדיין יאפשרו לאור להיכנס פנימה.
  2. זה הזמן לגלגל את השטיח – שטיח מלביש את החלל ונותן תחושת חמימות. כל אלו חשובים מאוד אך בקיץ עדיף להרגיש את הקרירות שבדריכה יחפה וישירה עם הריצוף. בקיץ הרשו לעצמכם לגוון בהלבשת החלל ושימו את השטיח המהמם שלכם מגולגל, בצד.
  3. צמחים, צמחים ועוד צמחים – צמחים הם האלמנט החי בבית והם גם תורמים רבות להלבשת הבית. בקיץ דאגו לפינה הירוקה שלכם, טפחו אותה ותוסיפו לה. בתמורה קבלו חזרה תחושה נעימה ורעננה. זה לגמרי הזמן לרענן את המרפסת, אם יש לכם, ולהפוך אותה לנעימה ושמישה בזכות ריהוט גן מעוצב, אדניות ועציצים. אם אתם מאלה ששוכחים להשקות צמחים, בחרו בקקטוסים ובסוקולנטים שמתאימים לקיץ הישראלי ואינם דורשים השקיה מרובה. טיפ בתוך טיפ – אין באמת דבר כזה צמח דוחה יתושים! אבל גרניום יעשה לכם נפלאות למראה המרפסת.
  4. בחירת פלטת צבעים קרירה – אם בדיוק חשקה נפשכם בשיפוץ קל, הדרך הטובה, המהירה והזולה ביותר לרענן חלל זה בעזרת צבע. בקיץ תוכלו לבחור פלטת צבעים קרירה שתוסיף לכם רעננות וקרירות לחלל. למשל שימוש נכון בגוון כחול בהיר עם נגיעה של אפור קר, ייתן לכם את הרוגע המתבקש וגם הקרירות המתאימה לעונה. בעזרת אקססוריז מתאימים תוכלו לתת במה לקרירות. ואילו בחורף בהחלפה קצרה ולא יקרה תוכלו להעצים את החמימות.

5. מצעים – בחדר השינה תוכלו לרענן את העונה החמה עם מצעי כותנה בהירים שיתמכו בלילות הלוהטים. זה הזמן לאחסן את כריות הנוי הרבות וליצור מראה מינימליסטי ומזמין למיטה. הקפידו על מצעים מכותנה מלאה ואיכותית מאחר ובקיץ תדירות ההחלפה עולה ובהתאמה גם תדירות הכביסות.

לסיכום:

הקיץ מזמן לנו אפשרויות רבות להתחדש ולרענן בזכות הפרטים הקטנים, הצמחים וכמובן – צבע! ואם קראתם עד כאן אתם כבר יודעים שלא צריך לשבור תוכנית חסכון.

מאחלת קיץ נעים ובטוח לכולנו 🙂

מאמרים נוספים

טיפים לעיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים זה עולם מלואו. לכל ילד/ה אופי משלו/ה ולכל משפחה יש צרכים משתנים. עיצוב חדר ילדים צריך להביא בחשבון הרבה היבטים פסיכולוגים ולא טרנדים

הקשר בין מיתוג מעסיק ועיצוב

בימים אלה כולנו מתחילים להרגיש תזוזה חדשה בשוק העבודה. השנה המאתגרת שעברה עלינו ועל שוק העבודה, רושם בימים אלו פרק חדש – חיסונים. עדיין העמימות
דילוג לתוכן