עשה ואל תעשה בעיצוב חדר שינה

אני מאמינה שחדר שינה הורים חייב להיות אי של שקט ורוגע. בסוף יום עמוס בעבודה, ילדים, תחזוקה של הבית, ומה לא, חייב לעמוד לרשותינו מקום מפלט מעוצב נעים ונוח.

הרבה פעמים אנחנו מגיעים לעיצוב חדר השינה לאחר שסיימנו לעצב את כל חללי הבית, תמיד הסלון, מטבח וחדרי הילדים יהיו קודמים. ואני אומרת, תקדישו מחשבה מראש לחדר השינה.

אז אם אתם קוראים מילים אלו כניראה שהגיע הרגע שלכם להשקיע בפינה הפרטית שלכם.

קחו שלושה דברים עקריים בעשה ואל תעשה בחדר השינה:

מה כדאי מאוד לעשות –

  1. ביחרו ריהוט פונקציונאלי ונוח לכם. חשוב לבחור קודם כל את הריהוט המרכזי בחדר – מיטה, ארון, שידות. הקפידו על בחירות קלאסיות כאלה שלא יצאו מהאופנה במהרה.
  2. הכניסו צבע לחדר. חדר שינה מעוצב הוא חדר שינה עם שכבות של מרקמים וצבעים. אל תחששו מצבע כהה. חדר שינה צריך להיות קצת אפלולי וסקסי. רצוי לעשות שימוש בצבעים חמים, בהירים או כהים, רק שלא יהיו קרים.
  3. הקפידו על שכבות תאורה. בחדר שינה רצוי לדאוג לכמב שכבות תאורה. תאורה מרכזית עדיף שתהיה חזקה. רוב הזמן נעשה שימוש בתאורה עמומה יותר לפני השינה, לכן גופי תאורה תלויים בצידי המיטה או מונחים על שידה לצד המיטה, ישמשו לקריאה או לאוירה רכה ונעימה בחדר.

מה כדאי ממש לא לעשות –

  1. סטים זה out! ביחרו כל פריט ריהוט בנפרד כך שתהיה שפה עיצובית אחידה אבל כיום כבר לא קונים חדר שינה קומפלט.
  2. אל תעמיסו – חדר שינה צריך להיות מאורגן ומסודר תמיד. לכן כדאי לדאוג לאחסון סגור לצד מדפים עליהם כמה דברים קטנים מוצגים. אל תעמיסו בפריטים ובצבעים. שימרו על אחידות וסדר בעיניים.
  3. פינת עבודה בחדר שינה זה – ממש לא! כמובן שאם אין ברירה הכל אפשרי. אבל אם יש ברירה, תשאירו את המחשב והעבודה מחוץ לחדר השינה. כך תיצרו גבולות ברורים בין זמן שינה ומנוחה לבין זמן עבודה וטרדות היום יום.

מצרפת דוגמא נוספת לחדר שינה מעוצב כמו בבית מלון. מודרני עם נגיעות אישיות, צמחים, שכבות תאורה והמון שיק.

אם תירצו עזרה להגיע לתוצאה המושלמת עבורכם, דברו איתי

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים