עיצוב משרדים | עיצוב משרדים הייטק

עיצוב משרד על פי ידע מבוסס פסיכולוגיה סביבתית – הכלי הניהולי שמנהלים לא מכירים

עיצוב משרד יכול לתרום גם לרווחת העובדים ונאמנותם לארגון, גם לאופן שבו הלקוחות והספקים תופסים את מיצובו וגם לתוצאות העסקיות.

מהי פסיכולוגיה סביבתית ואיך היא יכולה להפוך לכלי ניהולי משפר ביצועים?

הפסיכולוגיה הסביבתית היא תחום מחקר חדש יחסית שצובר פופולריות בקרב ארגונים ברחבי העולם. המחקר בתחום מתמקד באופן כללי בהשפעה שיש לסביבה הטבעית והבנויה על נפש האדם, על מצבו הרגשי ומצב רוחו במגוון רחב של היבטים.

כיום יותר ויותר מנהלים מבינים את ההשפעה שיש למרחב העבודה, נוחות השימוש והארגון שלו על חווית העובד, מצב רוחו, יעילות עבודתו, תחושת השייכות והביחד הארגוני שלו ולא פחות מכך נאמנותו לארגון.

עיצוב המשרד יכול להוות כלי ניהולי רב השפעה על ביצועים עסקיים, מזמינה אתכם ליצור קשר, להכיר ולשמוע עוד על הנושא.

שמי ויויאן ברמן (MA)

ואני מעצבת פנים שמחברת בין אהבה לאנשים, יצירה ועיצוב הייחודיות שלי בעיצוב מתרכזת בתפיסה עיצובית המתבססת על ידע עדכני ועכשווי בתחומי הפסיכולוגיה הסביבתית ועיצוב הפנים מצוידת במקוריות ותעוזה בצבע ואהבה ליצירה.
לכל פרויקט שלי יש טביעת אצבע מקורית ואין פרויקט אחד דומה לאחר את הדרך אני עושה בתשוקה גדולה, מחוברת בקשרים ענפים עם בעלי מקצוע איכותיים, ניסיון רב ורגישות ערה לצרכי לקוחותיי, תקציבם והלו"ז העומד לרשותם.
מזמינה אתכם לצאת יחד איתי למסע של יצירה וגילוי למצוא את הצבעים, המרקמים, השילובים והקומפוזיציה שיעשו לכם טוב בכל פעם מחדש.

מעוניינים לשמוע עוד?
מלאו פרטיכם ואשמח לייעץ לכם:

לקוחות מספרים

רותם ג.
ויוי היקרה רציתי להודות לך על המהפך והשידרוג בעיצוב הקליניקה שלי. עשית עבודה נהדרת והפכת מקום קטן בזכות העיצוב והצבע למקום שנראה מרווח ומעוצב. בזכותך אני מקבלת ים פירגון מהלקוחות שלי. את פשוט כישרון. תודה ענקית, רותם
מיכל ב.
ויויאן, רצינו להודות לך על העבודה המדהימה שעשית משלב המחשבה והתכנון ועד הפרטים הקטנים בעיצוב חדר נערים מושלם לבן שלנו. הראיה שלך כמעצבת והליווי הצמוד והאישי בזמנים לא קלים גרמו לילד להגשים חלום! חייבים לציין ולהודות לך על ההתחשבות שלך בתקציב שנתנו וביקשנו לנסות לא לחרוג ובהחלט הצלחת ! תודה לך על הכל ובמיוחד על יחס אישי והקשבה לילד. - מיכל
גיל ג.
נפגשנו עם ויוי לפני 4 שנים כשרכשנו דירה. הדירה הישנה עברה שיפוץ מלא הכולל אינסטלציה הוספת אסלה‚ החלפת דלתות ריצוף והלבשה של הבית וכל זה בלו״ז קצר מאוד הודות לויוי שליוותה אותנו מהתחלה עם המון סבלנות
הקודם
הבא
דילוג לתוכן