תכנון עיצוב וליווי מלא

תכנון עיצוב וליווי מלא - החבילות המלאות

מתוך הבנת השוק והצרכים המשתנים של כל לקוח/ה, בנינו חבילות שירות, כולן מודולריות וניתנות להתאמה אישית.

בין אם אתם עומדים בפני תכנון ועיצוב משרדים חדשים או את הבית שלכם, כאן תמצאו את כל השירותים שלנו.

  • שיפוץ מלא או חלקי – ליווי מלא משלב הגדרת הצרכים והחלומות, דרך תכנון בזכות הדמיות תלת ממד וסט תוכניות לביצוע. שיפוץ מלא או חלקי זהו תהליך מורכב מלא בפרטים קטנים ומלא בלחצים. המטרה שלי לפשט לכם את התהליך ולצעוד אתכם צעד צעד לסיום  מוצלח של הפרויקט.

אתם עסוקים, ולא בא לכם לרדוף אחרי אנשי המקצוע? ניתן לקבל ניהול פרויקט מלא שלנו – ניהול מלא של ספקים, לוח זמנים ותקציב.

  • בניה חדשה – אם אתם בונים או רכשתם נכס על הנייר, מיד לאחר הרכישה או תחילת הבניה, מומלץ להכניס מעצבת לתמונה. ליווי מלא למן הבסיס כדי לתכנן נכון את הבית שלכם, לא רק עיצובית גם פונקציונאלית. כך תדאגו שהבית החדש ישרת את אורך החיים המשפחתי שלכם, והזרימה תהיה נכונה עבורכם. גם במסלול זה התכנון נעשה בתלת ממד מלא.
  • הלבשה מלאה – עיצוב והלבשה של בתים שלמים מתוך ראיה עיצובית ופונקציונאלית מלאה. מסלול זה כולל מפגשי רכישה יחד איתי וימי הלבשה מלאים עד לסיום מוצלח של הפרויקט. במסלול הזה לא שוברים קירות ולא מחליפים ריצוף, נטו עיצוב והלבשה של חללים עד שירגיש "בית".
  • ייעוץ ועיצוב חללים בודדים – תירצו להתחיל בקטן? הכל אפשרי לפי הצרכים שלכם. ייעוץ ועיצוב חלל בודד או יותר, בליווי מלא או באון ליין. תציצו בחבילות עיצוב לייט לבית ולמשרד וקבלו שם מענה מלא
  • תכנון ועיצוב משרדים – כסמנכ"ל משאבי אנוש לשעבר בחברת הייטק אני משלבת בתכנון ועיצוב משרדים הבנה עיסקית עמוקה והעמקה ב – DNA הארגוני. אני פועלת בתפר הדק שבין צורכי הארגון לצורכי העובד ונותנת מענה מלא מתוך הבנה כי העיצוב תומך במותג שלכם. תכנון ועיצוב משרדים מתאים לכולם גם למשרדים קטנים. ניתן ליצור חבילה מותאמת  לבדיקות היתכנות לפני רכישה/השכרה של משרדים חדשים, בדיקות ההיתכנות נעשות בתלת ממד. 

מצאתם משהו לו אתם זקוקים ולא צויין כאן? דברו איתי